Şişli
Kadıköy

DNA Testi

Her türlü tanıya dayalı analizlerin modern cihazlar eşliğinde hızlı ve büyük bir titizlikle yapılan, İstanbul laboratuvarlarında babalık testi, DNA markerleri kullanılarak %99.99 doğruluk oranında sonuç verilmektedir. İçinizde şüphe yaratan ve sizi belirsizliği düşüren bu hissi DNA babalık testi ile çocuğunuzun gerçek babası olup olmadığınızı tespit edebilirsiniz.

Şüpheleri ile aklı karışan pek çok kişi babalık ilgili şüphelerini ortadan kaldırmak için bu basit yöntemi kullanmaktadır. Babalık testi; aklınızdaki şüpheleri ortadan kaldırmanın en kesin ve iyi yoludur. İstanbul laboratuvarlarında yapılan Babalık testlerinden elde edilen sonuçlar yasalarca öngörülen ve uygulanan testler ile aynıdır. Bu test aynı zamanda Anneden örnek almaya gerek kalmadan da yapılabilmektedir bizim tavsiyemiz ise mümkün olduğu takdirde anneden de örnek almak olacaktır.

DNA Babalık testi, genetik babanın belirlenmesinde en gelişmiş ve en güvenilir yoldur. DNA eşleşmesi yolu ile çocuğun DNA profilini baba olduğu iddia edilen kişinin DNA profili ile karşılaştırarak görebiliriz. Eğer Baba olduğu iddia edilen kişi gerçekten baba ise sonuç,% 99.99 yada daha yüksek olacaktır. Eğer Baba olduğu idda edilen kişinin DNA profili çocuğa uygun değilse, o zaman babası değildir ve sonuç % 100 baba değildir olacaktır.

Babalık Testi Fiyatları <– hakkında bilgi için tıklayın.