Şişli
Kadıköy

HPV Testi Nerede Yaptırabilirim

HPV Testi Nerede Yaptırabilirim ?

HPV testi yaptırmak için 10 Sebep bulunmaktadır. Bu sebepleri öğrenmek için aşağıdaki yazımıza göz atabilirsiniz.

İstanbul Laboratuvarları STD /CYBH Testinde Liderdir

İşte 10 Sebep :

 1. STD 12 -Test Paneli – Cinsel yolla bulaşan tüm hastalıklar için full test yapan tek STD /CYBH testi laboratuvarı biziz.
  12 Test Panelimizde ; HIV 1 & 2 antikoru (4. jenerasyon), sifiliz, bel soğukluğu, klamidya, hepatit A, hepatit B ,anti hbs ve hepatit C ve herpes 1 ve 2, HPV testi bulunur,
 2. Tam Gizlilik – Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Bizimle test yaptırırken, gizli STD /CYBH testi yaptıracağınızdan ve bilgilerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Test sürecinden test merkezine yaptığınız ziyarete kadar, sağlık bilgilerinizi koruyan hasta hakları kanunu çerçevesinde emirlere gizlilik yasalarına rehberlik ediyoruz.
  Test sonuçlarınız e-nabız sistemine yansıtılmaz.
 3. Uygun Test Fiyatları ve Saatleri – HPV testi nerede yaptırabilirim diyorsanız  ve CYBH  STD testi yaptıracaksanız, Avrupa ve Anadolu yakasındaki merkezlerimiz sayesinde, İstanbul cybh test merkezi ile STD/CYBH testi yaptırmak için çok uzağa gitmenize gerek yok. Bu şubelerimiz yoğun iş temposu ve kısıtlı zamanınızın ve ulaşım rahatlığınız için cumartesi günleri açık. Size en yakın test merkezimizi öğrenmek için her zaman whatsapp hattımızdan konum isteyebilirsiniz. Cumartesi günleri 15:00 e kadar çalışmaktayız.
 4. Rekabetçi Fiyatlandırma – Sosyal güvenceniz varsa Test fiyatlarımız sektördeki en düşük fiyatlardır ve bir hastanede veya klinikte ödediğinizden oldukça düşüktür.
 5. Sağlık Bakanlığı Onaylı Testler – Sunduğumuz tüm testler sağlık bakanlığından ruhsatlı merkezlerimizde yapılmakta  uzman akademik kadrolu doktorlarımız tarafından onaylanmıştır. Tüm tıbbi ve etik kurallara , sağlık bakanlığı test yönergelerine uyduğumuzdan emin olabilirsiniz.
 6. ISO 9001 Kalite Sistem Sertifikalı Laboratuvarlar – Test merkezlerimizin tümü, Türkiye  Cumhuriyeti  Sağlık Bakanlığı tarafından tüm klinik laboratuvarları yöneten birim tarafından denetlenen, iç kalite dış kalite standartlarını karşılar ve aşar. Bu denetimler sonuçlarınızın doğruluğunu garanti eder.
 7. Hızlı Test Sonuçları – CYBH / STD testi sonuçlarına teste göre bazılarına aynı gün bazılarına en geç  1-3 gün içinde ulaşılabilir. Sonuçlarınızı beklerken sorularınız yada çıkış süresi için mesai saatlerinde laboratuvar danışmanlarımızı
  444 7 522 , 02125325550 ,02165671010  numaralı telefondan arayabilirsiniz.
 8. HIV RNA Testi – Erken teşhis HIV testimiz RNA metodolojisine dayanmaktadır ve piyasadaki tek FDA onaylı HIV RNA testidir. RNA (Ribonükleik Asit) HIV testi, kandaki HIV varlığını tespit etmek için tasarlanmış daha yeni ve daha hızlı bir yöntemdir. Bu yeni yöntemi kullanan ender laboratuvarlardanız.
 9. Basit Test Süreci – Bir STD CYBH için test yaptırmaya karar vermek zordur. STD /CYBH testlerinde lider olan İstanbul Laboratuvarları test sürecini kolaylaştırır. Test merkezinde doldurulması gereken evraklar veya sorular yoktur.
 10. Ödeme Seçenekleri – Laboratuvarımızda çeşitli kredi kartları, atm ve  banka kartları, yemek çekleri gibi birden fazla ödeme yöntemini kabul ediyoruz. Gizliliğinizi korumak için faturalarınıza yapılan testin içeriğini yazmıyoruz.

 

Tüm bu saydığımız sebeplerden ötürü HPV testi nerede yaptırabilirim sorusu için kafanızda bir cevap oluştuysa en yakın şubemize test için bekliyoruz. Unutmayın cinsel hastalığınız olduğunu sevdiklerinize bulaştıktan sonra öğrenmek hayattaki en kötü durumlardan bir tanesidir. Test Yaptırın Vicdan Azabı Çekmeyin ….

         İlgili Aramalar: 

 • HPV Testi Nerede Yaptırabilirim
 • hpv testi
 • human papilloma virüs testi
 •  hpv tahlili
 •  hpv kontrolü
 • hpv virüsü
 • hpv tiplendirme
 • hpv tipleme testi