Şişli
Acıbadem 7/24
Telefon

444 7 522

FİYAT AL

Pinner Testi

Gıda İntolerans Testi – Pinner Testi

Gıda İntolerans Testinde bir Amerikan markası olan “Pinner Testi” ile çalışmaktayız. Yeni nesil bir test olan Pinner Testi ile ilgili bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Pinner Testi hangi gıda veya gıdalara karşı intoleransınız olduğunu hemen öğrenebileceğiniz bir kan testidir. Pinner Testi yapıldığında; parmak ucunuzdan alınan bir damla kan incelenerek, vücudunuzun hangi besinlere karşı intoleransı olduğunu tespit edilir ve uygulamanız gereken kişisel beslenme planı oluşturulur.

Pinnertest hem yiyecek hem de içecekleri tek seferde test eder. Dünya üzerinde en çok tüketilen yiyecek ve içecekleri test eden Pinnertest ile intoleransınız olan yiyecek ve içecekleri öğrenebilirsiniz.

Aslında tıp dünyası “Gıda İntoleransı Testi” kavramını çok uzun süredir biliyordu, ancak birçok doktorun aklındaki soru işareti, bunu tespit etmek için yapılacak testlerin ne derece güvenilir olduğuydu.

Pinnertest, gıda duyarlılıklarını belirlemek için gelişmiş Microarray IgG Analizini kullanan Yeni Nesil Gıda İntolerans Test Yöntemidir..

 

 

Mikroarray Analizi, En Hassas ve Bilimsel Olarak Kabul Edilmiş Test Yöntemi. Pinnertest, gıda duyarlılıklarını belirlemek için gelişmiş Microarray IgG Analizini kullanan Yeni Nesil Gıda İntolerans Test Yöntemidir.

 

 

Pinner Testi uygulamış olan 2500 hasta arasında yapılan anket şu sonuçları vermiştir, Hastaların;

  • %90′ı, kendi pozitif deneyimlerine dayanarak Pinner Testini herkese tavsiye ettiklerini…
  • %72’si, bu test sonucunda sağlık durumlarının büyük ölçüde düzeldiğini…
  • %78′i, sorunlu olarak teşhis edilmiş gıdaları zamanla tekrar beslenme planlarına dahil ettikleri zaman düzelmiş olan semptomların %90′ının tekrar geri geldiğini belirtmişlerdir.

 

Pinner Testi Nasıl Yapılır?

Pinner Testini, İstanbul Laboratuvarında kan numunesi vererek yaptırabilirsiniz.

Eğer İstanbul dışında iseniz veya kan numunesini kendiniz almak istiyorsanız, Pinner Testinin özel geliştirdiği, Türkiye’nin her yerine, evinize veya işyerinize göndereceğimiz özel kit ile son derece basit bir şekilde parmak ucunuzdan alıp bize kargo ile gönderebilirsiniz.

Numuneyi bize Kargo ile kendiniz yollayabilirsiniz veya bizi arayınız ve numuneyi sizden biz aldıralım.

 

 

 

Pinner test ile şu gıdalar incelenir;

 

Pinner Test yaptırarak bu gıdalarla olan bağınızı öğrenebilirsiniz. Sizin için yararlı mı? Yoksa zararlı mı?