Şişli
Acıbadem 7/24

Evde Kan Alma

SİZ HİÇ YORULMAYIN ! BİZ SİZE GELİYORUZ …!

Tahlillerinizi laboratuvara kadar yorulmadan, sabah aç karnına evinizde veya işyerinizde yaptırın. Uygun saatte randevu alınması halinde gün içinde istediğiniz saatte mobil ekibimizi çağırabilirsiniz. Ücretinizi banka havalesi veya nakit olarak ödeyebilirsiniz.

ÖZEL SAĞLIK SİGORTANIZDAN YARARLANIN …!

Özel sağlık sigortanızı bu işlem için de kullanabilirsiniz.

TRAFİKTE BOĞULMAYIN, AÇ KARNINA YOL STRESİ ÇEKMEYİN…..!!!

İstanbul trafiğinde stres yaşamadan, özel mobil ekibimiz ayağınıza kadar gelerek, önceden verdiğiniz bilgiler doğrultunuzda uygun numune tüplerini barkodlasın, tahlil ve kan örnekleriniz alsın, laboratuvarımıza ulaştırılarak son derece güvenli ve karışıklığa sebep verilmeden barkotlu numuneler çağın en gelişmiş cihazlarında çalışılarak, uzman doktorlar denetiminde sonuçlansın, sonuçlarınız e-mail yoluyla yada fax ile tarafınıza bildirilsin. Orijinal ıslak imzalı raporunuz adresinize kargolansın.

CAN ACITMADAN ÖZEL SOLÜSYONLARLA KAN ALMA HİZMETİ….!!!!

Üstelik özel lokal anestezik sprey solüsyonlar ile kan alınacak bölge uyuşturularak, ağrısız, morarma veya sızlama yaşamadan, profesyonel hemşireler ve laborantlar tarafından kanlarınız alınacaktır.

Yapmanız gereken tek şey bir gün önceden randevu almak.

 

 

İstanbul Anadolu Yakası Evde Kan Alma


İstanbul Anadolu yakasında evde ve iş yerinde kan alma hizmetlerimizin odak noktası KADIKÖY / ACIBADEM ŞUBEMİZDİR. İstanbul laboratuvarları Kadıköy şubesinde her an mobilize olmaya hazır bekleyen mobil saha ekiplerimiz randevulu olarak evinize / iş yerinize gelerek hijyenik koşullarda numunenizi almakta ve özel saklama koşullarında bu numuneleri Kadıköy şubemize getirmektedir. Tetkikleriniz hemen çalışmaya alınarak çıkan sonuçlar isteğinize bağlı olarak; e-mail ile online sonuç sistemi ile veya kargo ile tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 

 

İstanbul Anadolu Yakası evde kan alma hizmeti verdiğimiz semtler


 

 

İstanbul Avrupa Yakası Evde Kan Alma


İstanbul Avrupa yakasında evde ve iş yerinde kan alma hizmetlerimizin odak noktası ŞİŞLİ ŞUBEMİZDİR. İstanbul laboratuvarları Şişli şubesinde her an mobilize olmaya hazır bekleyen mobil saha ekiplerimiz randevulu olarak evinize / iş yerinize gelerek hijyenik koşullarda numunenizi almakta ve özel saklama koşullarında bu numuneleri Şişli şubemize getirmektedir. Tetkikleriniz hemen çalışmaya alınarak çıkan sonuçlar isteğinize bağlı olarak; e-mail ile online sonuç sistemi ile veya kargo ile tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 

İstanbul Avrupa yakası evde kan alma hizmeti verdiğimiz semtler