Şişli
Kadıköy

Evde Kan Alma

 

#EvdeKalSağlıklıKal #EvdeKal Biz Size Geliriz

EVDE KAN ALMA
Evde Kan Alma Hizmeti

Siz yorulmayın biz ayağınıza geliyoruz. Tahlil ve tetkiklerinizi laboratuvara hiç gelmeden sabah aç yada tok olarak alınması gerekiyorsa evinizde, adresinizde veya işyerinizde hiç yorulmadan yaptırın. Öncesinde bizi arayarak randevu alınması halinde gün içinde istediğiniz saatte mobil laboratuvar ekibimizi adresinize çağırabilirsiniz. Tahlil ücretinizi banka havalesi , eft veya nakit olarak da ödeyebilirsiniz. Evde tahlil yaptırmak için tek yapmanız gereken bizi aramak

Ön ödeme /kapora yatırılmadan mobil ekip çıkaramıyoruz

İBAN NO  için lütfen iletişime geçiniz 444 7 522   444 7 LAB

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

Özel sağlık sigortanızı evde kan alma için de kullanabilirsiniz. Özel sağlık sigortası için ön provizyon şartlarını yerine getirmelisiniz.
Testlerinizi önce bir doktor reçete etmeli, istek kağıdı kaşe imzalı olmalı, testlerinizin ödemesi sigortanız kapsamınızda olmalı, ön provizyon alınmalıdır.

TRAFİKTE YORULMAYIN

Yoğun İstanbul trafiğinde stres yaşamayın, evde kan alma mobil ekibimiz adresinize kadar gelerek, önceden gönderdiğiniz test bilgileri doğrultusunda uygun numune tüplerini getirerek, tahlil /test  örnekleriniz alsın
Son günlerdeki covid19 /corona virüs tehdidi sebebi ile evde tahlil yaptırmak en mantıklısı. Kendinizi riske atmayayın evde kan tahlili yaptırın.

GÜVEN KALİTE

Ekibimiz örnek ve numuneleri laboratuvarımıza ulaştırılarak son derece güvenli ve karışıklığa sebep verilmeden barkotlayarak testleriniz 21. yüzyılın en gelişmiş ileri teknikli cihazlarında çalışılarak, uzman doktorlarımız denetiminde uluslararası standartlarda akredite olarak sonuçlandırılsın.

TEST SONUÇLARI

Sonuçlarınız e-mail , online sonuç sistemimiz yada fax ile tarafınıza bildirilsin. Dilerseniz orijinal ıslak imzalı raporunuz adresinize kargolansın.
Hasta numaranız ve TC kimlik numaranız ile online sonuç sistemimizden sonucunuzu görebilir , yazdırabilirsiniz.

CAN ACITMADAN LOKAL ANESTEZİK SOLÜSYONLAR İLE EVDE KAN ALMA HİZMETİ 

Dilerseniz özel lokal anestezi etkili sprey ve solüsyonlar ile kan alınacak bölge uyuşturularak, ağrısız, morarma veya sızlama yaşamadan, profesyonel hemşire ve tecrübeli laborantlar tarafından kanlarınız alınacaktır.

Yapmanız gereken tek şey hemen randevu almak. 444 7 522 (LAB)

EVDE  KAN ALMA FİYATLARI 2021

Evde kan alma hizmeti ‘mizden faydalanmak isteyen müşterilerimize evde kan alma ekibi tarafından evde kan tahlili hizmeti
( kan alma hizmeti ) verilecek adresin şubelerimize olan uzaklığına , test sayısına ve toplam ücret tutarına göre değişmektedir,
evde kan testi için alınan ücret TTB fiyatları 2021 üzerinden ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

SGK lı (SSK , BAĞKUR , EMEKLİ veya MEMUR) Hastalarına uygulanan indirimli fiyatlardan yararlanmak isteyen hastalarımıza evde kan alımı için hizmet verilecek adresin uzaklığına göre 50 TL ile 300 TL arasında eve gelen hizmet ekibinin masrafları dahilinde ek ücret uygulanmaktadır. 1000 TL tutarındaki evde kan alımı hizmeti için ek ücret talep edilmemektedir.

Son Günlerde #Covid19 salgını sebebi ile #coronavirus bulaş tehlikesini düşünen hastalarımız yoğun olarak yerinde laboratuvar hizmeti istemektedirler. Evde kan tahlili, evde kan testi, evde laboratuvar hizmeti aramalarına yetişebilmek adına ekiplerimizi sürekli eğitime tabi tutuyoruz. Bulaş riskine karşı elemanlarımız evlerinize maske eldiven , galoş, bone takarak gelmektedirler. Sizin ve çalışanlarımızın sağlığı bizim için çok önemli

#EvdeKalTR #StayAtHome #EvdeKal #EvdeHayatVar

 

İstanbul Anadolu Yakası Evde Kan Alma


İstanbul Anadolu yakasında evde ve iş yerinde kan alma hizmetlerimizin odak noktası KADIKÖY / ACIBADEM ŞUBEMİZDİR. İstanbul laboratuvarları Kadıköy şubesinde her an mobilize olmaya hazır bekleyen mobil saha ekiplerimiz randevulu olarak evinize / iş yerinize gelerek hijyenik koşullarda numunenizi almakta ve özel saklama koşullarında bu numuneleri Kadıköy şubemize getirmektedir. Tetkikleriniz hemen çalışmaya alınarak çıkan sonuçlar isteğinize bağlı olarak; e-mail ile online sonuç sistemi ile veya kargo ile tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 

blank

 

İstanbul Anadolu Yakası evde kan alma hizmeti verdiğimiz semtler

Kadıköy Evde Kan Alma Merkezi Whatsapp: 7/24 Mesaj Yazabilirsiniz 05303829938


 

 

İstanbul Avrupa Yakası Evde Kan Alma


İstanbul Avrupa yakasında evde ve iş yerinde kan alma hizmetlerimizin odak noktası ŞİŞLİ ŞUBEMİZDİR. İstanbul laboratuvarları Şişli şubesinde her an mobilize olmaya hazır bekleyen mobil saha ekiplerimiz randevulu olarak evinize / iş yerinize gelerek hijyenik koşullarda numunenizi almakta ve özel saklama koşullarında bu numuneleri Şişli şubemize getirmektedir. Tetkikleriniz hemen çalışmaya alınarak çıkan sonuçlar isteğinize bağlı olarak; e-mail ile online sonuç sistemi ile veya kargo ile tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 

İstanbul Avrupa yakası evde kan alma hizmeti verdiğimiz semtler