Şişli
Kadıköy

Check Up Fiyatları

Check Up Fiyatları 2022


Check up anlam olarak genel bir sağlık taramasıdır, check up laboratuvar kan testleri, idrar ve gaita testleri ve radyoloji tetkikleri yani tıbbi görüntüleme tetkikleri, kanser ve tümör tarama testleri ve uzman doktor değerlendirmesi muayene gibi işlemler bulunur. Check up hizmet veren birçok kurum vardır. Bunların büyük çoğunluğu kanı alıp başka laboratuvara yaptırır, aynı zamanda  radyolojik incelemeleri kendi bünyesinde radyoloji ruhsatı ve yetkisi olmadığı için başka bir ruhsatlı sağlık kuruluşuna yönlendiriler. Bu şekilde check up fiyatları sürekli aracılar tarafından  konulan komisyon ve kar payı ile yükselmiş olur.

Özellikle bazı aracı check up pazarlamacıları  bir site yaptırıp check up merkezi / sağlık kuruluşu imajı vererek sizin paranızı boşyere alır ve paranız heba olur, bunlar komisyon vererek başka başka check up merkezi olan sağlık kuruluşlarına sizi yönlendirir arada rant elde ederler. Bu tür çantacı şeklinde bir web sitesi, 2 -3 cep telefonu no ve whatsapp hattı olan, sermayesiz komisyoncu dediğimiz check up merkezi görünümlü web sitelerine aldanıp paranızı kaptırmamanızı önemle bildiririz. Bu bakımdan dolayı sizlere uygun check up fiyatları hakkında bilgilendirmeler sunarız.

Bazı kişiler sağlık işletmesi olmadığı halde, bir ofisi bile olmadan evde PC başında ve hatta bir cep telefonundan web sitesi açarak, google reklamları vererek check up ile başlayan www check up …..diye bir site kurup, internet ortamında, sadece müşteri bulup, bulduğu hastaları çeşitli edebiyat metinleri ile inandırıp, anlaşmalı olduğu laboratuvarlara, görüntüleme merkezlerine, hastanelere yönlendirerek, size de bir sertifika yollayıp kendi komisyonunu kapıda tahsil edip, açıkça hasta simsarlığı yapmakta ve check up fiyatları  bu kişiler yüzünden hep yükseltmektedir. Unutmamalıyız ki check fiyatları çoğu kurumda farklılık gösterir. Önemli plan checkup fiyatları değil içerik ,yapılan test sayısı ve kalite farkıdır. Check up fiyatları araması yerine kapsamı en geniş ve en uygun fiyat araştırmasını yapmanızı öneririz.

Bu tür sitede sadece bir iki cep telefonu numarası vererek aracılık yapan , kurum veya hastane gibi algı yaparak nerede checkup yaptıracağınızı bile bilemeyeceğiniz yerler hakkında , tatsız sürprizlerle karşılaşabileceğiniz , özellikle telefonla arayıp check up pazarlaması yapanlara karşı sizleri bilgilendiriyoruz. Check up yaptıracağınız kurumu dünya gözü ile görmenizi öneririz. Check up fiyatları için bilgilendirmelerimizi dikkate alın, paranızı dolandırıcılara kaptırmayın.

İstanbul Check Up Merkezi Uyarıyor….!

“Check Up fiyatları  spekülatif olarak sürekli yükselten komisyonculardan ve pazarlamacı web sitelerinden  uzak durunuz.”

 

Sağlık şakaya gelmediği gibi sağlık işletmeciliği de ciddi bir iştir. Sağlık bakanlığınca yetkilendirilmemiş işletmelerden uzak durunuz. Nasıl doktor olmayan biri muayene yapamaz ise Sağlık bakanlığına bağlı olmayan, bakanlıkça denetlenmeyen , bakanlıkça ruhsat verilmemiş kişi ve kuruluşlar check up hizmeti veremezler. Sizi telefon ve mesaj yolu ile rahatsız eden kişileri ve kurumları  Alo 184 SABİM Hattına ihbar ediniz.

Check up yaptırmak istiyorsanız fiyatına baktığınız gibi mutlaka bu işletmenin kalitesine, yetkisine de bakmalısınız. Aksi halde yaptırdığınız check up ‘ın kahve fallarından bir farkı kalmaz. Check up fiyatları için hemen bizimle iletişime geçin.

Neden Check-Up Yaptırmalıyız?

İstanbul Laboratuvarları olarak bünyemizde hem laboratuvar hem de görüntüleme merkezlerimiz bulunmaktadır. Check up fiyatlarımızın düşük olmasının en önemli sebebi budur. Bizler aracı firma kullanmıyoruz, tüm check up işlemleriniz kendi birimlerimizce yapılmaktadır.

1951 yılında kurulan İstanbul Laboratuvarları gerek teknolojik alt yapısı gerek otomasyon sistemleri ile sadece İstanbul’lulara değil tüm Türkiye’ye ve yurt dışındaki hastalara yıllardır kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

İstanbul Check Up Merkezi

İstanbul Check Up Merkezi olarak biz gerçek bir check up içeriği oluşturmak için , kanser tarama testleri, tümör ve kanser belirleyici tetkikleri, tüm biyokimya ve hormon testlerini, vitaminleri, ultrason ve emar tetkiklerini, röntgen tetkiklerini bir araya getirerek komple check up diyebileceğimiz içerikler oluşturduk. Bu paketleri oluştururken en az kapsamlı check up tan, en kapsamlı komple check up paketine doğru yükselen bir zincir oluşturduk.

Komple bir check up demek iğneden ipliğe tüm testleri kapsamaktadır. Bu anlamda ultra check up paketimiz şu an Dünyadaki en kapsamlı komple check up paketidir. 165 Tıbbi Tetkik Ultrason, Röntgen. Emar, Eko Efor ve Doktor Kontrolleri İçermektedir. Ultra Check Up paketimizi değerlendirdiğimizde ;  şu tetkikte eksik kaldı, şunu da ekleyelim diyebileceğimiz hiç bir test kalmamıştır.

Check up fiyatları İstanbul için, İstanbul’da yaşayanlar için lüks değil bir ihtiyaç halini almıştır, bu mega şehirde sağlığımızı etkileyen o kadar çok etken vardır ki check up istanbul ve çevresi için vazgeçilmez bir sağlık ihtiyacıdır. Kanser tarama tetkikleri ancak bir checkup ile kontrol edilebilir. Çağın vebası kanser için kanser tarama testleri nin önemini burada vurgulamak isteriz, uygun check up paketlerimiz sayesinde kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

Full check up fiyatları için müşteri temsilcilerimizle görüşerek tek tek check up paketlerimizin full içeriklerini dinleyebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Her full check up yazan kurumlara inanmayınız, uygun check up , full checkup şeklinde reklam yazılarını okuyup içerikleri incelediğinizde ne kadar full yada uygun olduğunu rahatlıkla mukayese edebilirsiniz. Biz içeriklerimizi gerçek full check up olacak şekilde bir çok test ile doldurduk ve fiyatlarımızı uygun ve makul check up fiyatlarına olabildiğince çektik.

Bu gün full check up veya uygun check up arayanların çoğu laboratuvarlarımızın içeriklerini incelediklerinde ve check up yaptırmak için geldiklerinde buradan ayrılırken ne kadar doğru bir karar verdiklerini düşünerek İstanbul Check Up Merkezi’inden ayrılıyorlar. Bu gurur bu mutluluk bize yeter…

Saygılarımızla…

Check Up Fiyatları 2022 sorularınız için lütfen 05303829938 numaralı whatsapp hattımıza mesaj yollayarak fiyatlarımızı mesaj olarak alınız.

Çekap Fiyatları 2022

Check Up Fiyatları 2022

 

DEĞERLENDİRMELER

Profesör Doktor Değerlendirmesi

Sonuçlarınız; profesör doktor seviyesindeki laboratuvar uzmanı doktorlar tarafından değerlendirilir,gerekli izahat ve öneriler ,tavsiyeler verilir anormal sonuçlar hakkında ilgili branş hekimine yönlendirilir. Normal bulgular varsa muayeneye yönlendirilmemektedir.