Şişli
Acıbadem 7/24

Check Up Fiyatları

Check Up Fiyatları 2020


Check up genel bir vücut taramasıdır, içinde laboratuvar testleri, kan testleri, idrar ve dışkı testleri ve radyolojik tetkikler yani görüntüleme tetkikleri, kanser tarama testleri ve uzman doktor değerlendirmeleri bulunur. Check up yapan bir çok firma vardır bunların bir çoğu gerek laboratuvar testlerini gerekse radyoloji tetkiklerini başka başka sağlık işletmelerine yaptırırlar. Böylece check up fiyatları arada kazanılan komisyonlar ile şişirilmiş olur. Hatta bazı aracı kurumlar check up merkezi gibi görünerek sizin paranızı alır, başka check up merkezi olan işletmelere sizi yönlendirir arada komisyon alırlar. Bu tür çantacı komisyoncu dediğimiz check up merkezi görünümlü web sitelere aldanıp paranızı kaptır mamanızı öneririz.

Hatta sağlık işletmesi olmayan, bir ofisi bile olmayıp evde pc başında bir web sitesi açarak google reklamları üzerinden checkup ile başlayan bir site kurup,internet aracılığı ile sadece müşteri bulup bunları anlaşma yaptığı laboratuvarlara ve görüntüleme merkezlerine, hastanelere yollayarak açıkça hasta simsarlığı yapmakta ve check up fiyatlarını yükseltmektedirler.

Bu tür sitede sadece bir iki cep telefonu numarası vererek aracılık yapan , kurum veya hastane gibi algı yaparak nerede checkup yaptıracağınızı bile bilemeyeceğiniz yerler hakkında , tatsız sürprizlerle karşılaşabileceğiniz , özellikle telefonla arayıp check up pazarlaması yapanlara karşı sizleri bilgilendiriyoruz. Check up yaptıracağınız kurumu dünya gözü ile görmenizi öneririz.

İstanbul Cherck Up Merkezi Uyarıyor….!

“Check Up fiyatları ‘nı sürekli yükselten komisyonculardan ve pazarlamacı web sitelerinden  uzak durunuz.”

 

Sağlık şakaya gelmediği gibi sağlık işletmeciliği de ciddi bir iştir. Sağlık bakanlığınca yetkilendirilmemiş işletmelerden uzak durunuz. Nasıl doktor olmayan biri muayene yapamaz ise Sağlık bakanlığına bağlı olmayan, bakanlıkça denetlenmeyen , bakanlıkça ruhsat verilmemiş kişi ve kuruluşlar check up hizmeti veremezler. Sizi telefon ve mesaj yolu ile rahatsız eden kişileri ve kurumları  Alo 184 SABİM Hattına ihbar ediniz.

Check up yaptırmak istiyorsanız fiyatına baktığınız gibi mutlaka bu işletmenin kalitesine, yetkisine de bakmalısınız. Aksi halde yaptırdığınız check up ‘ın kahve fallarından bir farkı kalmaz.

Neden Check-Up Yaptırmalıyız?

İstanbul Laboratuvarları olarak bünyemizde hem laboratuvar hem de görüntüleme merkezlerimiz bulunmaktadır. Check up fiyatlarımızın düşük olmasının en önemli sebebi budur. Bizler aracı firma kullanmıyoruz, tüm check up işlemleriniz kendi birimlerimizce yapılmaktadır.

1951 yılında kurulan İstanbul Laboratuvarları gerek teknolojik alt yapısı gerek otomasyon sistemleri ile sadece İstanbul’lulara değil tüm Türkiye’ye ve yurt dışındaki hastalara yıllardır kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

İstanbul CheckUp Merkezi

İstanbul Check Up Merkezi olarak biz gerçek bir check up içeriği oluşturmak için , kanser tarama testleri, tümör ve kanser belirleyici tetkikleri, tüm biyokimya ve hormon testlerini, vitaminleri, ultrason ve emar tetkiklerini, röntgen tetkiklerini bir araya getirerek komple check up diyebileceğimiz içerikler oluşturduk. Bu paketleri oluştururken en az kapsamlı check up tan, en kapsamlı komple check up paketine doğru yükselen bir zincir oluşturduk. Komple bir
check up demek iğneden ipliğe tüm testleri kapsamaktadır. Bu anlamda ultra check up paketimiz şu an Dünyadaki en kapsamlı komple check up paketidir. 165 Tıbbi Tetkik Ultrason, Röntgen. Emar, Eko Efor ve Doktor Kontrolleri İçermektedir. Ultra Check Up paketimizi değerlendirdiğimizde ;  şu tetkikte eksik kaldı, şunu da ekleyelim diyebileceğimiz hiç bir test kalmamıştır.

Check up İstanbul için, İstanbul’da yaşayanlar için lüks değil bir ihtiyaç halini almıştır, bu mega şehirde sağlığımızı etkileyen o kadar çok etken vardır ki check up istanbul ve çevresi için vazgeçilmez bir sağlık ihtiyacıdır. Kanser tarama tetkikleri ancak bir checkup ile kontrol edilebilir. Çağın vebası kanser için kanser tarama testleri nin önemini burada vurgulamak isteriz, uygun check up paketlerimiz sayesinde kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

Full check up için müşteri temsilcilerimizle görüşerek tek tek check up paketlerimizin full içeriklerini dinleyebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Her full check up yazan kurumlara inanmayınız, uygun check up , full checkup şeklinde reklam yazılarını okuyup içerikleri incelediğinizde ne kadar full yada uygun olduğunu rahatlıkla mukayese edebilirsiniz. Biz içeriklerimizi gerçek full check up olacak şekilde bir çok test ile doldurduk ve fiyatlarımızı uygun ve makul check up fiyatlarına olabildiğince çektik.

Bu gün full check up veya uygun checkup arayanların çoğu laboratuvarlarımızın içeriklerini incelediklerinde ve check up yaptırmak için geldiklerinde buradan ayrılırken ne kadar doğru bir karar verdiklerini düşünerek İstanbul Check Up Merkezi’inden ayrılıyorlar. Bu gurur bu mutluluk bize yeter…

Saygılarımızla…

Check Up Fiyatları 2020 sorularınız için lütfen 05303829938 numaralı wahatsapp hattımıza mesaj yollayarak fiyatlarımızı mesaj olarak alınız…

Çekap Fiyatları 2020

Check Up Fiyatları 2020