Şişli
Acıbadem
check up Fiyatları

Check Up Fiyatları

Check up genel bir vücut taramasıdır, içinde laboratuvar testleri ve radyolojik tetkikler yani görüntüleme tetkikleri bulunur. Check up yapan bir çok firma vardır bunların bir çoğu gerek laboratuvar testlerini gerekse radyoloji tetkilerini başka başka sağlık iştemelerine yaptırırlar. Böylece check up fiyatları arada kazanılan komisyonlar ile şişirilmiş olur.

Hatta sağlık işletmesi olmayan bir çok girişimci sadece müşteri bulup bunları anlaşma yaptığı laboratuvarlara ve görüntüleme merkezlerine yollayarak açıkca hasta simsarlığı yapmakta ve check up fiyatlarını yükseltmektedirler.


"Check Up fiyatlarını sürekli yükselten ve komisyonculardan uzak durunuz.".

Sağlık şakaya gelmediği gibi sağlık işletmeciliği de ciddi bir iştir. Sağlık bakanlığınca yetkilendirilmemiş işletmelerden uzak durunuz. Nasıl doktor olmayan biri muayene yapamaz ise Sağlık bakanlığına bağlı olmayan, bakanlıkça denetlenmeyen kişi ve kuruluşlar check up hizmeti veremezler.

Check up yaptırmak istiyorsanız fiyatına baktığınız gibi mutlaka bu işletmenin kalitesine, yetkisine de bakmalısınız. Aksi halde yaptırdığınız check up 'ın kahve falından bir farkı kalmaz.

İstanbul Laboratuvarları olarak bünyemizde hem laboratuvar hem de görüntüleme merkezimiz bulunmaktadır. Check up fiyatlarımızın düşük olmasının en önemli sebebi budur. Bizler aracı firma kullanmıyoruz, tüm check up işlemleriniz kendi birimlerimizce yapılmaktadır.

1951 yılında kurulan İstanbul Laboratuvarları gerek teknolojik alt yapısı gerek otomasyon sistemleri ile sadece istanbullulara değil tüm Türkiyeye yıllardır kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.


Gururla söylüyoruz;

Check up fiyatları en düşük ama güvenilirliği ve kalitesi en yüksek check up hizmeti tabiki İstanbul Laboratuvarlarından alınır.
Check Up Fiyat

Sağlık hizmetlerinin fiyatlarını web sitesi üzerinden yayınlamak
Sağlık Bakanlığınca yasaklanmıştır, Check Up fiyatı öğrenmek
için aşağıdaki formu doldurunuz, email adresinize detaylı fiyat
bilgisi yollayalım.