Şişli
Acıbadem
Telefon

444 7 522

FİYAT AL

Sperm Testi Fiyatı

Sperm Testi Fiyatı


Sperm testi fiyatları, işlemin yapıldığı sağlık merkezine göre değişir. Sperm testi fiyatını belirleyen en önemli etken işlemi yapam sağlık merkezinin kalitesidir bu nedenle mutlaka kalitesine güvendiğiniz merkezde bu işlemi yaptırınız.

Kısırlık tedavisinin en önemli tetkiklerinden biri olan sperm testinin sonuçları ne kadar doğru olursa tedavinin başarısı da o denli artacaktır. Sperm testi fiyatını web sitemizde belirtmemiz sağlık bakanlığının mevzuatları gereği yasaktır.

Ancak şunu belirtelim; sperm testi fiyatı genel olarak her sağlık merkezinde birbirine yakındır. Eğer normal fiyatların çok altında bu testi yaptığını iddia eden merkezlerden uzak durunuz zira hijyenik olmayan koşullarda özensiz çalışılan sperm testlerinin sonuçları tedavinizi olumsuz etkileyebilir.

Sperm testi fiyatını Sağlık bakanlığı onaylı merkezlerden, kalite standartlarından ödün vermeyen ve uygun sertifika belgelerine sahip merkezlerden öğrenebilirsiniz.

Bu kalitedeki merkezlerde yaptıracağınız sperm testi tedavi başarınızı dolayısı ile çocuk sahibi olma olasılığınızı arttıracaktır.