Şişli
Acıbadem 7/24
Telefon

444 7 522

FİYAT AL

Sperm Testi Fiyatı

Sperm Testi Fiyatı

Spermiogram Testi Fiyatı


Sperm testi fiyatları, işlemin yapıldığı sperm testi araştırma merkezine ve laboratuvara göre değişir. Sperm testi fiyatını belirleyen en önemli etken işlemi yapan sağlık merkezinin kalitesi, çalışan doktorların akademik kariyerleri, çalışan teknik personelin tecrübe ve eğitimine göre değişmektedir. Bu nedenle mutlaka kalitesine ve tecrübesine  güvendiğiniz merkezlerde bu işlemi yaptırınız.

Laboratuvarımızda sperm testleri ile ilgili sorumlu uzman doktorumuz Profesör. Dr. Ahmet Gürel’dir.
Prof. Dr. Ahmet Gürel laboratuvarımızda yapılan sperm testleri ile ilgili bizzat testin inceleme aşamasında kendi tecrübe ve bilgi birikimine dayalı olarak bizzat müdahil olarak testleri titizlikle incelemektedir…

Sperm testi konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahip olan İstanbul Laboratuvarları, üreme sağlığı konusunda araştırma yapan merkezler arasında ön plana çıkmaktadır. Bir çok doktor laboratuvarımızı sperm testi konusunda referans laboratuvar olarak göstermekte ve son aşamada kesin tanı için laboratuvarımıza yönlendirmektedir.

Kısırlık tedavisinin en önemli tetkiklerinden biri olan sperm testinin sonuçları ne kadar doğru olursa tedavinin başarısı da o denli artacaktır. Sperm testi fiyatını web sitemizde belirtmemiz sağlık bakanlığının mevzuatları gereği yasaktır.

Ancak şunu belirtelim; sperm testi fiyatı genel olarak her laboratuvarda birbirine yakındır. Eğer normal fiyatların çok altında bu testi yaptığını iddia eden laboratuvarlar olursa bu merkezlerden uzak durunuz zira hijyenik olmayan koşullarda, uzman kadrosu veya doktoru işin başında olmayan, ticari amaçla işletilen laboratuvarlarda  özensiz çalışılan sperm testlerinin sonuçları tedavinizi olumsuz etkileyebilir.

Sperm testi fiyatını Sağlık bakanlığı onaylı laboratuvarlardan, kalite standartlarından ödün vermeyen ve uygun sertifika belgelerine sahip , iç ve dış kalite programlarına üye olan köklü merkezlerden öğrenebilirsiniz.

Bu kalitedeki merkezlerde yaptıracağınız sperm testi, tedavi başarınızı, dolayısı ile çocuk sahibi olma olasılığını oldukça arttıracaktır.

 

Uzman Ekibimiz:

Prof.Dr. Ahmet Gürel

Uz.Dr. Kadri Demirel

Uz.Dr. Filiz Dilmegani

 

İlgili Arma Terimleri : Sperm testi fiyatı, sperm test fiyatı, sperm testi ücreti, spermiyogram testi fiyatı, spermiogram testi fiyatı, sperm testi ne kadar , sperm testi nerede yapılır, spermiogram testi ücreti, sperm testi yapan, spermiogram analizi, semen analizi, sperm testi, semen analizi fiyatı, semen analizi ücreti, meni testi, meni analizi, sperm analizi, spermogram, spermiogram, sperm konusunda bu sayfada bilgiler bulabilirsiniz.